Аукціони ProZorro. Продажі

Харківська товарна біржа разом зі своїм комерційним партнером ТБ "Українська біржа" надає своїм клієнтам послуги з участі в електронних торгах системи публічних закупівель ProZorro. Для клієнтів біржі така послуга є зручною, оскільки це дозволяє значно економити час на підготовчих процедурах, уникати помилок під час підготовки тендерної документації, сприяє досягненню бажаного результату.

Детальніше...

Продаж об'єктів податкової застави

Харківська товарна біржа спеціалізується на наданні своїм клієнтам всього комплексу біржових послуг пов’язаних із проведенням спеціалізованих аукціонів з продажу майна платників податків, що перебуває у податковій заставі. Проведення подібних аукціонів вимагає злагодженої роботи всього залученого персоналу під час організації та проведення подібних аукціонів, що знайшло схвальні відгуки від усіх наших клієнтів.

Детальніше...

Продаж державного майна

Продаж державного майна

Об'єкти приватизації та засоби виробництва держпідприємств.

Харківська товарна біржа співпрацює з Фондом державного майна України (ФДМУ) і його регіональним відділенням по Харківській області по реалізації на аукціонах об'єктів державної власності на підставі відповідних договорів та на протязі багатьох років знаходиться у Реєстрі організаторів аукціонів по відчуженню майна.

Детальніше...

Земельні торги

Серед біржових послуг, які Харківська товарна біржа успішно розвиває є проведення земельних торгів. Зокрема, наша біржа здійснює процедуру підготовки, організації та проведення земельних торгів у формі аукціону для продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або права на їх оренду. Зазначені послуги користуються широким попитом серед постійних наших клієнтів. 

Детальніше...